YOGA & AYURVEDA DETOX | Warsztat 14.04.2024

Niedziela 14.04.2024 godz. 10:00 – 15:00

Zapraszamy Cię na wiosenny, oczyszczający lot Jog-Aju balonem…:)

Aby balon mógł się wznosić musi zrzucić zbędny balast – worki z piaskiem i wodą.

Jeśli chcesz wznieść się wysoko, doświadczyć spokoju i lekkości, spojrzeć na siebie i otaczający Cię świat z innej perspektywy wskakuj do kosza…

a my pokażemy Ci jak rozsupłać przywiązane do naszych ciał i umysłów, obciążające, symboliczne worki…

Pierwszy worek – to jedzenie…

Co jeść i jak jeść, co pić i jak pić, aby w kilka dni odciążyć układ pokarmowy. Jak się do tego mądrze przygotować i jak wytrwać w postanowieniach nawet jak będzie wiało i lało…:)

Drugi worek – to emocje…

Emocje często przygniatają nas nawet bardziej niż niewłaściwe jedzenie…Czasami gdyby nie złe emocje, nie byłoby złego jedzenia… to naczynia ściśle połączone.

Toksyny w naszym organizmie nie biorą się tylko z nieodpowiednich nawyków żywieniowych, ale również, a może przede wszystkim z trudnych, nieprzepracowanych emocji. Otulenie swojego serca jest wyjątkową i przepiękną praktyką podczas ajurwedyjskiego oczyszczania. Porozmawiamy sobie jak się wspierać kiedy będzie wiało, lało i emocjonalnie huśtało…:)

Trzeci worek – to zaniechania i braki…

Tutaj są wszystkie: „ no gdybym tylko miała czas…”, albo „ pójdę następnym razem…” albo „ dziś jeszcze tylko trzy godzinki…odeśpię w weekend…”. Porozmawiamy o wspieraniu naszego ciała w naturalnym rytmie dobowym czyli Ajurwedyjskiej Dinacharyi.

Praktyka jogi jest absolutnie nierozerwalną częścią ajurwedyjskiego oczyszczania. Pomaga bowiem szybciej i skuteczniej rozplątywać supły naszych spiętych ciał i umysłów, uelastycznić mięśnie ale też osądy, zredukować zbędną tkankę tłuszczową, ale też kilogramy niepotrzebnych myśli, wycisnąć wraz z potem toksyny, ale też zatruwające nas żal, złość, smutek, frustrację….

Wyjątkowo tym razem warsztat będzie dostępny w dwóch wersjach:

Wersja Standard – praktyka jogi, lunch, część wykładowa – inwestycja 170 zł

Wersja Pro – inwestycja 270 zł – dodatkowo otrzymasz:

  • Planer oczyszczania , który przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces oczyszczenia Twojego organizmu. Dzięki Planerowi będziesz mogła każdorazowo wesprzeć się o rzetelną, fachową wiedzę jak się do tego procesu przygotować, jak bezpiecznie go przeprowadzić oraz jak skutecznie się zregenerować. Oprócz części teoretycznej otrzymasz również tabele produktów, przykładowe schematy oczyszczania, arkusze obserwacyjne, plany dnia. Autorką Planera jest Prezes Polaskiego Stowarzyszenia Ajurwedy Monika Ptak-Korbacz (Konsultantka Ajurwedy, naturopatka, fitoterapeutka).
  • Jadłospis z przepisami na 7 dni oczyszczania.
  • 60 minutowy masaż wybranych punktów marma sprzyjający detoksykacji organizmu podczas procesu oczyszczania lub wspierająca konsultacja ajurwedyjską.                  Regularna wartość wszystkich bonusów 309 zł

Zapraszamy serdecznie

Ania & Ineza

ZADZWOŃ