O nas

INEZA

Studio Nava Yoga to przestrzeń, którą  stworzyłam razem z moim partnerem. Miejsce gdzie możesz zwolnić, znaleźć czas na spotkanie się z samym sobą i zbudować mocne i elastyczne ciało dzięki jodze i medytacji.

Przez całe życie byłam w ruchu. Pasja do tańca pojawiła się 15 lat temu, ale dopiero praktyka jogi pomogła mi zobaczyć kim jestem i jak traktować moje ciało. Jestem związana z jogą od dziewięciu lat. Rozwijam matę codziennie. Czuję się dobrze ze sobą i z ludźmi dookoła mnie. Chcę dzielić się moim doświadczeniem.

Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz studia podyplomowe Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Chorzowie na kierunku Joga w terapii i profilaktyce.

 

ANIA

Praktykuję jogę od siedmiu lat. Wcześniej próbowałam wielu form aktywności fizycznych, jednak kiedy w życiu pojawiały się zawirowania, opadał zapał i motywacja. JOGA okazała się drogą, której trzymam się nawet na najostrzejszych zakrętach. Wzmacnia moje ciało, uspokaja umysł, pozwala nabrać dystansu do siebie i świata. Joga stała się moją wielką pasją, którą dziś z wielką radością mogę się z Wami dzielić 🙏.
Posiadam uprawnienia “Instruktora Rekreacji Ruchowej – ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system hatha – joga” uzyskane w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach .

 

Zapraszamy na zajęcia  🙂

ZADZWOŃ